6.3YXS5600MEFC12.5X25
MFR.Part #
6.3YXS5600MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C5115450
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.855A@120Hz 12.5mm 25mm 5600uF 5mm 6.3V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS