400USC100MEFCSN22X30
MFR.Part #
400USC100MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1650618
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 10mm 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 400V 990mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS