220USG820MEFCSN22X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
220USG820MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1608649
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 220V 22mm 3000hrs@85℃ 4.215A@10kHz 45mm 820uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS