450PK4.7MEFCT810X12.5
MFR.Part #
450PK4.7MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1595226
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 450V 46mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS