200MXG1000MEFCSN25X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200MXG1000MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1582920
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.58A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS