35MXC6800MEFCSN22X40
MFR.Part #
35MXC6800MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1602329
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.7715A@10kHz 22mm 3000hrs@105℃ 35V 40mm 6800uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS