25MXC6800MEFCSN22X30
MFR.Part #
25MXC6800MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1601071
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.11A@120Hz 22mm 25V 3000hrs@105℃ 30mm 6800uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS