35MXC6800MEFCSN25X30
MFR.Part #
35MXC6800MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C6681396
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.41A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 6800uF ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS