6.3ZLH470MEFCTA6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
6.3ZLH470MEFCTA6.3X11
JLCPCB Part #
C1664918
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 297mA@120Hz 470uF 6.3V 6.3mm 6000hrs@105℃ 94mΩ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS