50YXG1000MEFCGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50YXG1000MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1598113
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 2.555A@100kHz 25mm 50V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS