16YXG3300MEFCG412.5X35
MFR.Part #
16YXG3300MEFCG412.5X35
JLCPCB Part #
C1598201
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2.016A@120Hz 20mΩ 3300uF 35mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS