50YXH330MEFC10X23
MFR.Part #
50YXH330MEFC10X23
JLCPCB Part #
C1596453
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 23mm 330uF 50V 55mΩ 5mm 7000hrs@105℃ 792mA@120Hz ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS