450MXG270MEFCSN30X30
MFR.Part #
450MXG270MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C3724712
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS