10PK2200MEFCT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10PK2200MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C5113011
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+85℃ 1.09A@120Hz 10V 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS