ESMQ351VSN271MP40S
MFR.Part #
ESMQ351VSN271MP40S
JLCPCB Part #
C1650499
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.3738A@50kHz 2000hrs@85℃ 22mm 270uF 350V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS