250AXF330MEFCSN35X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250AXF330MEFCSN35X20
JLCPCB Part #
C484948
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.16A@120Hz 10mm 20mm 250V 3000hrs@105℃ 330uF 35mm ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS