350USC120MEFC20X30
MFR.Part #
350USC120MEFC20X30
JLCPCB Part #
C3723085
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 120uF 20mm 3000hrs@85℃ 30mm 350V 960mA@120Hz ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS