250KXF330MEFCSN30X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250KXF330MEFCSN30X20
JLCPCB Part #
C3721790
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.16A@120Hz 10mm 20mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 330uF ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS