LGJ2G221MELC20
MFR.Part #
LGJ2G221MELC20
JLCPCB Part #
C1583405
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.21A@120Hz 10mm 20mm 220uF 3000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS