381LX332M050A202
MFR.Part #
381LX332M050A202
JLCPCB Part #
C19484767
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 2A@20kHz 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 50V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS