100YXH330MEFCGC18X20
MFR.Part #
100YXH330MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1601715
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 18mm 20mm 330uF 7.5mm 715mA@120Hz 72mΩ ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS