380LX332M063A202
MFR.Part #
380LX332M063A202
JLCPCB Part #
C19588106
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 125mΩ 20mm 3000hrs@85℃ 3300uF 35mm 63V ±20% Plugin,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS