ESMM451VSN151MA20S
MFR.Part #
ESMM451VSN151MA20S
JLCPCB Part #
C1604900
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 1.5158A@100kHz 10mm 150uF 2.21Ω@120Hz 20mm 3000hrs@85℃ 35mm 450V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS