16ZT680M10X20
MFR.Part #
16ZT680M10X20
JLCPCB Part #
C1597115
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5A@100kHz 10mm 16V 20mm 3000hrs@125℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS