10YXF6800MEFC16X31.5
MFR.Part #
10YXF6800MEFC16X31.5
JLCPCB Part #
C1599285
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10V 16mm 29mΩ 31.5mm 6800uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS