220MXC1000MEFC30X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
220MXC1000MEFC30X40
JLCPCB Part #
C1608567
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.48A@120Hz 220V 3000hrs@105℃ 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS