220MXC1200MEFC30X45
MFR.Part #
220MXC1200MEFC30X45
JLCPCB Part #
C1609550
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.88A@120Hz 220V 3000hrs@105℃ 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors