25MS733MEFCTZ6.3X7
MFR.Part #
25MS733MEFCTZ6.3X7
JLCPCB Part #
C1592904
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 25V 33uF 6.3mm 66mA@120Hz 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS