381LX221M400K042
MFR.Part #
381LX221M400K042
JLCPCB Part #
C19300681
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@20kHz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 400V 40mm 904mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS