ALC70A391CD350
MFR.Part #
ALC70A391CD350
JLCPCB Part #
C1608587
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.94A@100Hz 10mm 13000hrs@85℃ 30mm 350V 356mΩ@100Hz 390uF 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS