LKG1K222MESBBK
MFR.Part #
LKG1K222MESBBK
JLCPCB Part #
C3722245
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2200uF 3.15A@120Hz 30mm 40mm 80V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS