160VXR1200MEFC25X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160VXR1200MEFC25X50
JLCPCB Part #
C1606145
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 25mm 3.45A@10kHz 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors