16YXG2200MEFCT810X25
MFR.Part #
16YXG2200MEFCT810X25
JLCPCB Part #
C1596008
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2200uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS