ALA8DD301CD450
MFR.Part #
ALA8DD301CD450
JLCPCB Part #
C1608428
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 2.67A@100Hz 300uF 30mm 40mm 450V 454mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS