200MXG330MEFCSN20X30
MFR.Part #
200MXG330MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1602270
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.19A@10kHz 200V 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS