50PK220MEFC10X12.5
MFR.Part #
50PK220MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1594030
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 50V 522mA@10kHz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS