10YXS220MEFC5X11
MFR.Part #
10YXS220MEFC5X11
JLCPCB Part #
C5113059
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 105mA@120Hz 10V 11mm 220uF 2mm 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS