200MXC330MEFCSN20X30
MFR.Part #
200MXC330MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1602734
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.725A@10kHz 10mm 200V 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS