LLS2C471MELY
MFR.Part #
LLS2C471MELY
JLCPCB Part #
C1634256
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2.85A@50kHz 20mm 3000hrs@85℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS