200MXC330MEFCSN22X30
MFR.Part #
200MXC330MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C6990741
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.25A@120Hz 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS