35YXG1800MEFCGC18X20
MFR.Part #
35YXG1800MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1599017
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1800uF 18mm 2.86A@100kHz 20mm 35V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS