200MXC820MEFCSN22X50
MFR.Part #
200MXC820MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1605822
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.95A@120Hz 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS