400MXY220MEFC22X50
MFR.Part #
400MXY220MEFC22X50
JLCPCB Part #
C1607469
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.242A@10kHz 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 50mm 8mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS