220MXG820MEFCSN22X50
MFR.Part #
220MXG820MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1610671
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 220V 22mm 3.81A@10kHz 3000hrs@105℃ 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS