200MXC820MEFCSN25X40
MFR.Part #
200MXC820MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1605310
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.925A@10kHz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 820uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS