420HXG120MEFC22X30
MFR.Part #
420HXG120MEFC22X30
JLCPCB Part #
C6065783
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.31A@120Hz 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 420V ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS