400USC330MEFCSN35X30
MFR.Part #
400USC330MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1608676
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.05A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS