250VXH390MEFCSN22X35
MFR.Part #
250VXH390MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C3723059
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.75A@120Hz 10mm 22mm 250V 35mm 390uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS