350LSU2200MNB51X118
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350LSU2200MNB51X118
JLCPCB Part #
C1586604
Package
Bolt,D51xL118mm
Description
-25℃~+85℃ 118mm 12.18A@10kHz 21.8mm 2200uF 350V 5000hrs@85℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS