EKMQ401VSN271MP50S
MFR.Part #
EKMQ401VSN271MP50S
JLCPCB Part #
C1606333
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7446A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 270uF 400V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS